HIRU FM LIVE



HOT POSTS

HIRU FM

Latest Video

Hiru News 7 - 10.04.2014
MTVsports Newsfirst 12.30PM News 10th April 2014
Live@12 News 10.04.2014
shakthi lunch time news 10th April 2014 1 00pm
ITN Noon News 10.04.2014
Aathma 72 - 10.04.2014
Waraamali 17 - 10.04.2014
Ranaa 24 - 10.04.2014
Sneha 49 - 10.04.2014
Swapna 188 - 10.04.2014 Svapna
Sanda Savi 145 - 10.04.2014
Muthu Palasa 223 - 10.04.2014
Chaya 242 - 10.04.2014
Punchi Walauva 21 - 10.04.2014
Hiru Thaniwela 339 - 10.04.2014
Aththamma 277 - 10.04.2014
Swarnapali 59 - 10.04.2014 Svarnapali
Pabasara 77 - 10.04.2014
Kolamba Ahasa 45 - 10.04.2014
Tharumali - 297 - 10.04.2014
Pura Kalani 03 - 10.04.201403 - 10.04.2014
Thurya 486 - 10.04.2014
Sihina Sakmana 34 - 10.04.2014
Reana 24 - 10.04.2014
Gini Awi Saha Gini Keli Episode 04- 10/04/2014
http://imagizer.imageshack.us/a/img534/6607/n662.jpg
Para Walalu 47 - 10.04.2014
Mulpituva 10.04.2014 Mulpituwa
Davase Paththara 10.04.2014
Lagna Palaa Pala 10-04-2014
8 Pass 09.04.2014
Pati Roll 08.04.2014
Hathdinnath Tharu 10.04.2014

Ads 468x60px

Featured Posts

Powered by Blogger.

Video of the Week

Search This Blog

Loading...

2014 A/L Best Results Holders List  

Hiru Gossip,Hiru news,Gossip Lanka

Wiia fm< 1&2&3 ÈkQjkaf.a
kdu f,aLkh msgfõ


isiqkag jvd isiqúhka bÈßfhka


miq.sh Wiia fm< úNd.fha m%;sM, wo iji ksl=;a l<d' ta wkqj tata úIhhkaf.ka Èjhsfka uq,a ;ek fojeks ;ek yd f;jeks ;ek ÈkQjkaf.a kdu f,aLkhla úNd. fomd¾;fïka;=j u.ska m%isoaO lr ;sfnkjd'
ud;r iqcd;dfõ ysreks Wodrd Ôj úoHd wxYfha uq,a;ek;a hdmkh yskaÿ úoHd,fha mdlHika orelSika
.Ks; wxYfha uq,a;ek;a Èkd we;s w;r .d,a, ijq;a,kaâ úoHd,fha
mshqñ Okxckd jdKscH wxYfhka uq,a;ek Èkd ;sfnkjd'
fld<U úYdLd nd,sldfõ fk;ai,d m;srK l,d wxYfhkao ñhqishia úoJHd,fha ksmqks vhia fmdÿ úIh Odrdfjka uq,a;eko Èkd ;sfnkjd'
fujr l,d yd jdKsc fowxYfhau 1&=2&3 ia:dk isiqúhka úiska Èkd we;s w;r Ôj úoHd wxYfha 1&2 ia:dk ,nd we;af;ao isiqúhkah'











The Department of Examinations today announced the top three students in each stream of the 2014 G.C.E. Advanced Level examination. 
Biological Science Stream
1.    H.G. Hiruni Udara – Sujatha Maha Vidyalaya, Matara
2.    D. Yasasvi Bagyani Devasirinarayana - Sanghamitta Balika Vidyalaya, Galle
3.    Sivakumaran Indujan - Orr’s Hill Vivekananda College, Trincomalee
Physical Science Stream
1.    Paakyaraj Dharukeesan – Hindu College, Jaffna
2.    P. Bhanuka Malith Silva – Royal College, Colombo
3.    M. Kasun Imesha Wickramasinghe - Pinnawala Central College, Rambukkana
Commerce Stream 
1.    U.G. Piyumi Dhanajana – Southland College, Galle
2.    S.A. Ravindi Sadhini – Panadura Balika Vidyalaya
3.    G.A. Gimhani Sewwandika Ratnayake - Mahamaya Girls’ College, Kandy
Arts Stream 
1.    Shavindi Nethsala Pathirana - Visakha Balika Vidyalaya, Colombo
2.    M.K. Ayesha Nilmini – Tangalle Balika Maha Vidyalaya
3.    K.P. Gayathri Thiwanka Navaratna – Mayurapada Central College, Narammala
General/Other Stream
1.    Nipuni Dias Nagahawatta - Musaeus College, Colombo
2.    K.A. Tharindu Lakshan – Bandaranaike Maha Vidyalaya, Gampaha
3.    T.K. Thenuja Hansani – Southland College, Galle

Recent Posts

HOT GALLERY

Counter

ලිංගික අධ්‍යාපනය